• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

Muğla Koçluk Sertifika Eğitimi

Muğla Koçluk Sertifika Eğitimi
Koçluk Sertifika Programları

Yarın bambaşka biri olacağım, diyorsan neden bugünden başlamıyorsun.” diyerek gelişimi ve değişimimi ertelememek gerektiğinin altını bu söz ile ne güzel çizmiştir Epictetus.

Bir hedefe ulaşmak, bir problemi çözmek veya kendi yaşamlarında bir değişiklik yapmak isteyenler bir koç ile çalışabilirler. Koçluk süresince amacımız gücümüzü farkına vararak yaşamımızdaki bize ait duygu, düşünce ve çevremizle ilişkili süreçlerin istediğimiz gibi yeniden düzenlenmesidir.

Koçluk bir güven ilişkisidir, Koçunuz yol arkadaşınızdır. En önemlisi sizi rotada tutar, yolunuzu şaşırmazsınız.  Koçluk çalışmasının en başında müşteri ve Koç bir anlaşma yaparlar. Daha çok psikolojik bir kontrattır bu. Hangi konu da çalışacağız, ne sıklıkta görüşeceğiz, bu beraberliği ne kadar devam ettireceğiz, bunu belirlerler. Bu hizmette güven koçluk ilişkisinin temelini oluşturur. Bazen hayatı tek başınıza kavramak, kolay olduğunu bildiğiniz bir değişimi yaratmak için eyleme geçmek zor gelir. Ya da olaylara ve kendinize hep "içeriden" baktığınız için, olası kısa yolları ya da değerli bilgileri dışarıdan bir bakışla size fark ettirecek bir desteğe ihtiyaç vardır. Dostlar, arkadaşlar da bu konuda destek verir bize; ama koç daha büyük bir kulakla dinleyen, derinliğe tutkun, ve bu desteğe profesyonel bir yaklaşım getiren kişidir. 

Muğla Koçluk Sertifika Eğitimi

Muğla Koçluk Sertifika Eğitimi ile Sertifikalı Koç olarak, koçluk sanatında uzmanlaşıp işyerinde ve günlük hayattınız içerisinde koçluğunuzu etkin bir biçimde sürdürmeye yönelik alet çantasına sahip olacaksınız. Uluslar arası Koçluk Federasyonu tarafından tam yetki ile donatılmış kurumumuzun sertifika programları başarı için gereksinim duuyduğunuz güvenilirliği sağlar.

Muğla Koçluk Sertifika Eğitimi ile ilgili detaylı bilgi almak için 0252 213 00 98 numaralı telefonu arayabilir ya da Muğla Koçluk Sertifika Eğitimi tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - -
Muğla Koçluk Sertifika Eğitimi başlıklı 1987 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın