• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

Muğla Koçluk

Muğla Koçluk
Koçluk

Muğla koçluk çalışmaları, insanların içlerinde hali hazırda bulunan gücü açığa çıkartmalarını ve hayatlarının her alanı içerisinde neler arzu ettiklerinin farkına varmaları ve iç dünyalarındaki kilitleri açmalarını, özel hayatlarında ve iş yaşamında huzurlu ve başarılı kişiler olarak hayatlarını devam ettirmelerini sağlamak amacıyla danışan ve danışman arasında yapılan ve koçun belirli bir takım metodlar kullanarak yürüttüğü bir tür oturumlar dizisi olarak nitelendirilebilir.

Muğla Koçluk, bireyin şuanda olduğu yerden olmayı arzu ettiği noktaya ulaşmasını sağlayan yol gösterme ve yol arkadaşlığı sürecidir. Bu süreç içerisinde koç kişiye bir tür yol arkadaşı olur. Bir insanın profesyonel (iş, kariyer) ve bireysel başarısına, iş hayatındaki performansına, liderlik ve yönetim ile ilgili yetkinliklerine, bire bir çalışma sistemi ile odaklanılıp tamamen birey özelinde kurulan bir tür danışmanlık ilişkisi olarak da adlandırılabilir. Söz konusu ilişki danışan kişi ve profesyonel koç arasında gizli olarak yürütülür ve bir takım temel ilke ve prensiplere dayalıdır.

Muğla Koçluk çalışmalarında danışan kişinin hayatı bütün olarak ele alınır. Danışanın iş, özel ve sosyal yaşamı koçluk süreci açısından bir bütündür.

Her insan hayatta sahip olduğu şeyler, kendine özgü düşünceleri, duyguları, kişisel gerçeklikleri ile tek ve benzersizdir. Bireysel gelişimlerine önem veren, kişisel hedef belirleme ve hedeflerini gözden geçirmeyi isteyen, çalışma hayatları içerisinde yaptıkları işin kendileri için uygun bir iş olup olmadığını sorgulayan ya da geleceğini hangi meslekle şekillendirmek istediği konusunda kafasında soru işaretleri olan, hayallerini yaşamak ve hedeflerini gerçekleştirmek isteyen, yaşamı daha anlamlı ve huzurlu bir şekilde yaşamayı hedefleyen herkesle koçluk çalışması yapılabilir.

Muğla Bireysel ve Kurumsal Koçluk Çalışmaları

Muğla Yaşam Koçluğu :

Yaşam bir çok irili ufaklı parçadan oluşsa da esas olarak bir bütündür. Mesleğiniz, aile ilişkileriniz, sağlık durumunuz, yatırım ve birikimleriniz, kişisel gelişiminiz, sosyal yaşantınız arasında bir denge oluşturamazsanız mutsuzluk ve uzun vade içerisinde tam anlamıyla bir çöküş ve başarısızlık olumsuz durumlar yaşamanız kaçınılmazdır. Örnek olarak mesleğinizde çok başarılı konuma sahip bir insan olabilir ve maddi durumunuz yerinde olabilir. Bu başarıyı yakalamak adına sağlığınızdan, ailenizden, arkadaş çevrenizden taviz veriyor, dengeyi iyi kuramıyorsanız yaşam çarkınız  bir süre sonra aksamaya, işler yolunda gitmemeye başlayacaktır. Böyle bir olumsuzluğu yaşamanızı önleyebilmek için hayatınızın değişik alanlarında dengeyi korumanız için size katkı sağlayabiliriz.

Emekliler Ve Emekli Olacaklar İçin Koçluk :

Sağlığınız ve ömrünüz elverdiği sürece sürdüreceğiniz yaşamı en yüksek verimle geçirebilmek, bu güne kadar hayalini kurduğunuz ancak bir türlü fırsatını bulup yapamadığınız pek çok şeyi yapabilecek cesarete kavuşmanız ve hayatınızı daha fazla ertelememeniz amacıyla size destek oluyoruz. Yaşadığınız bunca senenin size katmış olduğu eşsiz yaşam tecrübesi ile çevrenizdeki insanlar ve kendiniz için neler yapabileceğinizi gördüğünüz zaman siz bile çok şaşıracaksınız.

Ücretsiz ön görüşme için bizden randevu almanız yeterli.

Muğla Koçluk ile ilgili detaylı bilgi için :

Muğla Koçluk için  0(252) 213 00 98  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla Koçluk  tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - -
Muğla Koçluk başlıklı 2268 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın