• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

Muğla Koçluk Hizmeti

Muğla Koçluk Hizmeti
Koçluk

Muğla Koçluk Hizmetinde çalışacağınız Profesyonel Koç, danışanı ile birlikte çıktıkları yol boyunca bireyin kendisinde mevcut olarak bulunan içsel gücünü aktif bir şekilde kullanması, gerçek potansiyelinin farkına varması, performansını daha ileri düzeylere taşıması, arzu ettiği doğrultuda değişmesi ve gelişimini sağlayabilmesi için yargılamadan tamamen uzak ve sınırsız bir ortam meydana getirir. Koçluk, profesyonel anlamda kurulan etkileşimli bir diyalogtur ve koçluk bakış açısına göre danışan birey tam ve bütündür, arzu ettiği ve kendisine gerekli olan tüm yeteneklere ve sahip olması gereken niteliklere sahiptir, bugüne kadar mevcut şartları dahilinde yapabileceği en iyi tercihleri yapmıştır ve potansiyel bakımından herhangi bir eksikleri yoktur. Muğla Koçluk Hizmeti danışan bireyin anlamlı, net ve bağımsız bir takım hedefler belirlemesinde, belirlemiş olduğu hedeflerinin bireysel değer ve vizyonuna uygun olmasının ve tutarlılığının tespit edilmesinde ve söz konusu bu hedeflere doğrultusunda etkin adımlar atmak kaydıyla gelişimine hız kesmeden devam etmesine, mevcut bulunan bireysel nitelik ve yeteneklerinin her zamankinden daha keskin ve net olmasında en etkili süreçtir. Muğla Koçluk Hizmeti uzun yıllardır uygulanan klasik yöntemlerin aksine sizi doğrudan ya da dolaylı olarak yönlendirmek yerine, etkinliği kanıtlanmış doğru sorular sorarak, kendi cevaplarınızı kendi içinizde bulmanızı ve doğru kaynaklara yönelerek yaşam kalitenizi arttırmanızı sağlar. Kişisel motivasyon ve yaratıcılık düzeyini artırır.

Zirvede tek başına bir insan olmak hiç bir zaman kolay değildir. Belki de şuan bulunduğunuz konum itibariyle gerçekten uzun yıllardır olmayı hayal ettiğiniz yerdesiniz. Ancak belki de hedefiniz doğrultusunda ilerlerken değerli fikirlerinizi çekinmeden paylaşabileceğiniz ya da bu kişisel yolculuk süreci içerisinde size koşulsuz destek sağlayacak, birlikte herhangi bir konuyu kıyasıya ve her yönüyle ele alarak tartışabileceğiniz ve bu sayede yeni ve açılımlar yakalayacağınız bir "ortak" arayışı içerisindesiniz.
 
Eğer:
Kısa vadede, bu yıl içerisinde ya da yaşamınız süresi içerisinde başarmayı gerçekten arzu ettiğiniz ve hedeflediğiniz bir ya da birden fazla şey varsa,
Şimdikinden bir üst seviyeye çıkmak için arzulu ve kararlıysanız,
Şimdiki zamanda sizi elinizde olmadan da olsa bloke eden, enerjinizi çalan ve yaşantınızdan almakta olduğunuz keyfi sınırlayan etmenlerden kurtulmayı arzu ediyorsanız,
Arzu ettiğiniz mükemmel bir yaşama sahip olma imkanınızın olduğuna çok ufak da olsa inancınız varsa,
Arzu ettiğiniz yaşam düzeyini elde etmeniz için Muğla Koçluk Hizmeti içerisinde kuracağımız profesyonel koçluk ilişkisi içerisinde size yol arkadaşlığı yapabiliriz.

Muğla Koçluk Hizmeti'ne katılarak hayatınız ile ilgili aşağıda bulunan faydaları sağlarsınız:

Kişisel değerlerinize uygun olarak yeni ve benzersiz hedefler belirlersiniz.
Mevcut durumdaki kişisel ve kurumsal hedeflerinize en kısa süre içerisinde ulaşırsınız.
Yaşamınızda kurmakta zorlandığınız  dengeleri kurarsınız.
Kim olmayı arzuladığınıza karar vererek, kararınıza en doğru adımlarla en kısa yoldan ulaşırsınız.
Uzun zamandır yaşamayı istediğiniz hayatı oluşturursunuz.
Aile içerisinde kurmuş olduğunuz ilişkileri istediğiniz biçimde düzeltirsiniz ya da daha iyi seviyeye çıkartırsınız.
Ailenizle geçirdiğiniz ve işinize ayırdığınız süreler ile ilgili dengeyi daha iyi bir şekilde ayarlarsınız.
Bütün mevcut yaşam alanlarınız içerisinde (Aileniz, Eşiniz, Mesleğiniz, Çocuklarınız, Hobileriniz, Sağlık Durumunuz, Arkadaşlarınız, Yatırımlarınız, Parasal Durumunuz, Spor ve Eğlence faaliyetlerinde) öncekinden çok daha yüksek kişisel tatmin düzeyine ulaşırsınız.
Okul hayatınızda, çalışma ortamınızda ve özel yaşamınız içerisinde motivasyon düzeyinizi ve performansınızı üst seviyelere çıkartırsınız.

Ücretsiz ön görüşme için bizden randevu almanız yeterli.

Muğla Koçluk Hizmeti için  0(252) 213 00 98 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla Koçluk Hizmeti tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - -
Muğla Koçluk Hizmeti başlıklı 2350 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın