• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

Muğla Koçluk Sertifika Programı

Muğla Koçluk Sertifika Programı
Koçluk

Muğla Koçluk Sertifika Programı,  profesyonel koç ile koçluk üzerine eğitim almayı hedefleyen birey arasında gerçekleştirilen,  ilkelere dayalı bir şekilde yürütülen ve uzmanlık gerektiren bir süreç olarak tanımlanabilir. 

Muğla Koçluk Seansı ise; profesyonel koçlarla seans şeklinde yapılan bireysel görüşmelerdir. Danışan ve koç belirli bir konu üzerine odaklandıkları zaman bir ya da birkaç seans devam edecek olan bir çalışma içerisine girerler. Kendini geliştirmek ve bu anlamda kişisel gelişim tekniklerinden faydalanmak isteyen kişiler için profesyonel koçlarla yapılacak çalışmalar doğru bir başlangıç olabilir. Muğla Bireysel koçluk seansları esas olarak, bireylerin mevcut sorunları üzerinde etkin çözümlere ulaşabilmek adına kendi içlerinde hali hazırda mevcut durumda olan bireysel kaynaklarını aktif bir şekilde harekete geçirdikleri ve bu sayede cevaplara kendi içlerinde ulaştıkları bir süreçtir. Koçla seanslar şeklinde yapılan bu görüşmeler, bireyin bizzat kendisine ilham verdiği ve bunun sonucu olarak da köklü çözümlere ve gelişmelere ulaştığı son derece önemli ve verimli çalışma zamanları şeklinde tanımlanabilir.

Muğla Sertifikalı Koçluk Programı Nedir?

Muğla’da yürütmekte olduğumuz Profesyonel Koçluk Eğitimlerimiz, saygınlığı tüm dünyada kanıtlanmış olan zihinsel bir takım geleneklerden oluşan sağlam bir altyapıya dayanarak sürdürülmektedir. 

Muğla’da ki Koçluk Sertifika Programlarımız, koçluk konusunda uzman olan profesyonellerin yaptıkları çalışmalardan elde edilen “insan olmak” ile ilgili yol gösterici konumunda olan bazı ilkelerin başlangıç noktasından yola çıkarak ilerlemektedir. Muğla Koçluk Sertifika Programlarımız deneysel öğrenme ile ilgili temel dinamiklere dayalıdır. Muğla Koçluk Sertifika Programı Katılımcıları, çevresinde bulunan insanlara uygulama ile ilgili detaylar hakkında uzmanlaşmak için içten içe, sindirerek uygulamaya konulan koçluk kavramları, temel koçluk ilkeleri ve profesyonel koçluk yöntemlerine yönelik derin bir bilinç ve birikime sahip olmaktadır.

Muğla Sertifikalı Koçluk Eğitimlerimizde ki temel prensibimiz koçun "koçluk yapma” şeklinde olan düşüncesini "koç olma" ve koçluğu kendi hayatında aktif bir şekilde kullanma düşüncesiyle değiştirerek yoluna devam etmesini hedefler.

Muğla Koçluk Sertifika Programı ile ilgili detaylı bilgi almak için 0252 213 00 98 numaralı telefonu arayabilir ya da Muğla Koçluk Sertifika Programı tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - -
Muğla Koçluk Sertifika Programı başlıklı 2300 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın